Testimonials

d

"Marek z promovie pre PDCS robí vzdelávacie videá a podcasty. Je to viac, než len výroba audio či video produktu. Veľa sa rozprávame a za každým podcastom či videom je veľa premýšľania a zvažovania, veľa precíznej a drobnej práce, ktorú laik ani nepostrehne, ale výsledný efekt je skvelý. Marek vie poradiť aj počúvať, je to krásna a práca s dobrým výsledkom."

- Zuza Fialová, PDCS:

d

“Profesionálny prístup od prvého stretnutia cez realizáciu projektu vrátane vkusnej improvizácie a pridanej hodnoty, až po odovzdanú finálnu podobu projektu. Naozaj skvelá spolupráca so spoločnosťou promovie."

- Kamil Gróf, TOMORROW AGENCY

d

"Promovie je firma plná šikovných a kreatívnych ľudí. Už niekoľko rokov s nami spolupracujú a pripravujú video obsah pre naše stránky. Stále nás prekvapujú svojou ochotou a nápadmi, ktoré prinášajú. Hnacím motorom je Marek - majiteľ - a práve on je dôvodom, prečo promovie určite oslovíme aj v budúcnosti. Ak potrebujete pre vaše stránky kvalitný obsahový marketing, tak ste našli správnu firmu!"

- Patrik Vrábel, AQT.sk

a

"Spolupráca so spoločnosťou promovie bola na vysokej úrovni, ako po stránke profesionálnej – výborná kvalita dodaných diel spracovaných veľmi nápadito, moderne a trefne pre danú cieľovú skupinu, tak aj po ľudskej stránke– skvelá komunikácia, dodržanie dohodnutých termínov, ochota pri zapracovávaní pripomienok, čestný a zodpovedný prístup. Navyše, nad rámec všetkých očakávaní túto spoluprácu obohatilo aj osobné zaangažovanie sa a záujem o celý projekt a jeho efekt. Budeme sa tešiť, ak služby spoločnosti promovie budeme môcť využiť aj v budúcnosti. Veľmi odporúčame."

- Katarína FIlipová, Iuventa - Slovenský inštitút mládeže:

a

"S Marekom a spoločnosťou promovie spolupracujeme v Junior Achievement Slovensko dlhé roky a sme veľmi spokojní a vďační za jeho pomoc. Marek je profesionál a odborník, vždy s úsmevom na tvári a dobrou náladou. "

- Eva Vargová, JA Slovensko

a

"S promovie sme mali možnosť spolupracovať pri tvorbe našich mestských šifrovacích hier. Ich skúsenosti so spracovaním videa a audia nám pomohli zhmotniť naše predstavy o vizualizácii príbehu a posunúť naše služby do nových rozmerov. Oceňujeme najmä flexibilitu a schopnosť navrhnúť riešenie na mieru. Služby promovie určite využijeme aj v budúcnosti."

- Miloš Sapák, Pod klobúkom, s.r.o.