HIM
how far will you go?

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aene sollic conseut ipsutis sem nibh id elit. Duis sed nibh vel a siteiu amet nibh vulputate. Dolor orem Ipsn vel velitui auctor aliquet re ipsum dolor sit amet rem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentu aene.

a

"Spolupráca so spoločnosťou promovie bola na vysokej úrovni, ako po stránke profesionálnej – výborná kvalita dodaných diel spracovaných veľmi nápadito, moderne a trefne pre danú cieľovú skupinu, tak aj po ľudskej stránke– skvelá komunikácia, dodržanie dohodnutých termínov, ochota pri zapracovávaní pripomienok, čestný a zodpovedný prístup. Navyše, nad rámec všetkých očakávaní túto spoluprácu obohatilo aj osobné zaangažovanie sa a záujem o celý projekt a jeho efekt. Budeme sa tešiť, ak služby spoločnosti promovie budeme môcť využiť aj v budúcnosti. Veľmi odporúčame."

- Katarína FIlipová, Iuventa - Slovenský inštitút mládeže:

a

"S Marekom a spoločnosťou promovie spolupracujeme v Junior Achievement Slovensko dlhé roky a sme veľmi spokojní a vďační za jeho pomoc. Marek je profesionál a odborník, vždy s úsmevom na tvári a dobrou náladou. "

- Eva Vargová, JA Slovensko

a

"S promovie sme mali možnosť spolupracovať pri tvorbe našich mestských šifrovacích hier. Ich skúsenosti so spracovaním videa a audia nám pomohli zhmotniť naše predstavy o vizualizácii príbehu a posunúť naše služby do nových rozmerov. Oceňujeme najmä flexibilitu a schopnosť navrhnúť riešenie na mieru. Služby promovie určite využijeme aj v budúcnosti."

- Miloš Sapák, Pod klobúkom, s.r.o.

HER
Minnie Howard

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aene sollic conseut ipsutis sem nibh id elit. Duis sed nibh vel a siteiu amet nibh vulputate. Dolor orem Ipsn vel velitui auctor aliquet re ipsum dolor sit amet rem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget.