Naše služby

a
FILM

produkcia dokumentárnych filmov

a
VIDEO A AUDIO

prezentačné a animované videá, profily, krátke dokumenty, podcasty, reklamy

a
POSTPRODUKCIA

spracovanie audia a videa, grafické služby, finálne úpravy a color grading

a
ŠTÚDIO

Nové štúdio v Petržalke vhodné pre podcasty, voiceover, rozhovory alebo iné audiovizuálne potreby v pohodlí obývačky

d

"Marek z promovie pre PDCS robí vzdelávacie videá a podcasty. Je to viac, než len výroba audio či video produktu. Veľa sa rozprávame a za každým podcastom či videom je veľa premýšľania a zvažovania, veľa precíznej a drobnej práce, ktorú laik ani nepostrehne, ale výsledný efekt je skvelý. Marek vie poradiť aj počúvať, je to krásna a práca s dobrým výsledkom."

- Zuza Fialová, PDCS:

a

"Spolupráca so spoločnosťou promovie bola na vysokej úrovni, ako po stránke profesionálnej – výborná kvalita dodaných diel spracovaných veľmi nápadito, moderne a trefne pre danú cieľovú skupinu, tak aj po ľudskej stránke– skvelá komunikácia, dodržanie dohodnutých termínov, ochota pri zapracovávaní pripomienok, čestný a zodpovedný prístup. Navyše, nad rámec všetkých očakávaní túto spoluprácu obohatilo aj osobné zaangažovanie sa a záujem o celý projekt a jeho efekt. Budeme sa tešiť, ak služby spoločnosti promovie budeme môcť využiť aj v budúcnosti. Veľmi odporúčame."

- Katarína FIlipová, Iuventa - Slovenský inštitút mládeže:

a

"S Marekom a spoločnosťou promovie spolupracujeme v Junior Achievement Slovensko dlhé roky a sme veľmi spokojní a vďační za jeho pomoc. Marek je profesionál a odborník, vždy s úsmevom na tvári a dobrou náladou. "

- Eva Vargová, JA Slovensko

a

"S promovie sme mali možnosť spolupracovať pri tvorbe našich mestských šifrovacích hier. Ich skúsenosti so spracovaním videa a audia nám pomohli zhmotniť naše predstavy o vizualizácii príbehu a posunúť naše služby do nových rozmerov. Oceňujeme najmä flexibilitu a schopnosť navrhnúť riešenie na mieru. Služby promovie určite využijeme aj v budúcnosti."

- Miloš Sapák, Pod klobúkom, s.r.o.

d

“Profesionálny prístup od prvého stretnutia cez realizáciu projektu vrátane vkusnej improvizácie a pridanej hodnoty, až po odovzdanú finálnu podobu projektu. Naozaj skvelá spolupráca so spoločnosťou promovie."

- Kamil Gróf, TOMORROW AGENCY

d

"Ako autor beletrie občas potrebujem tú najvyššiu možnú úroveň jazykovej ekvilibristiky. Skrotiť slovenčinu je niekedy náročné. A presne to sú chvíle, pri ktorých sa obraciam na promovie."

- Martin Petro, Spisovateľ

d

"Marek a jeho firma promovie pre Spolok rodákov Jozefa Kronera spracoval dva komplexné materiály z uvedenia knihy Herečka a Neha modrobiela. V každom projekte šlo o fotografickú dokumentáciu, záznam i krátený dokument. O profesionalite niet žiadnych pochýb, čo ale nie je vždy samozrejmé je pochopenie, ponorenie a vcítenie sa do témy a obsahu a Marek túto danosť má. Toto spojenie generuje projekcie, ku ktorým si s chuťou a radosťou sadnem aj viackrát za sebou."

- Vlado Gajdošík, Spolok rodákov Jozefa Kronera

d

"Promovie je firma plná šikovných a kreatívnych ľudí. Už niekoľko rokov s nami spolupracujú a pripravujú video obsah pre naše stránky. Stále nás prekvapujú svojou ochotou a nápadmi, ktoré prinášajú. Hnacím motorom je Marek - majiteľ - a práve on je dôvodom, prečo promovie určite oslovíme aj v budúcnosti. Ak potrebujete pre vaše stránky kvalitný obsahový marketing, tak ste našli správnu firmu!"

- Patrik Vrábel, AQT.sk

d

"Profesionálne služby, kvalitná práca a ľudský prístup sú skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas niekoľkoročnej spolupráce s promovie. Každému, kto potrebuje čokoľvek natočiť, nahrať, alebo zostrihať odvtedy odporúčam, aby ako prvého kontaktoval p. Vaňousa."

- Denis Schvarcz, Takurčitee.sk