O nás

2015

Vznik spoločnosti

Na začiatku sme sa zameriavali predovšetkým na pomoc s video a audio tvorbou pre neziskové organizácie, športové kluby a malé firmy, pre ktoré boli veľké agentúry príliš nákladné. Medzi prvých klientov patril tenisový klub Tove 4 Tennis, Foosballová Únia Slovenska, agentúry Amuzo či Tomorrow Agency a ako jeden z hlavných partnerov, televízia DIGI Sport.

2016

Stolný futbal: minulosť - súčasnosť - budúcnosť

V roku 2016 sme nakrútili prvý dokumentárny film. Rozpráva príbeh stolného futbalu - jednej z najobľúbenejších hier na svete, zato úplne neznámeho športu. Režisér a bývalá svetová 12-ka, Marek Vaňous, spovedá viacerých z najúspešnejších hráčov histórie s cieľom zachytiť pravú podstatu stolného futbalu od jeho počiatkov, cez zlatú éru milión-dolárovej tour až po súčasnú krízu a víziu budúcnosti.

2017

Väčšia mediálna tvorba

Okrem tradičnej videoa audio tvorby sme začali spolupracovať na väčších projektoch a dlhodobejších reláciách. Medzi nimi napríklad seriál Dobro na Očiach pre TV SME.

2018

Štart podcastov

V spolupráci s portálmi Takurčitee.sk a Tenisovýsvet.sk sme začali produkovať pravidelné športové podcasty. Za necelé dva roky ich vzniklo cez 120.

2019

Hokejový sen

Odštartovali sme produkciu prvého celovečerného filmu, ktorý nám zhltol väčšinu času. Okrem toho sme začali spolupracovať s ďalšími dlhodobými partnermi ako Pod Klobúkom či PDCS

2020

Po slovenských kinách

Po finalizácii Hokejového sna sme väčšinu roka strávili na cestách či už plánovaním alebo následnou promo tour s filmom. Celkovo mala viac ako 30 zastávok po celom Slovensku a jej cieľom bolo predovšetkým otvoriť diskusiu o budúcnosti hokeja a podpore regiónov. Spolu s tvorcami sa jej zúčastnili hokejový hviezdy ako Ladislav Nagy, Rastislav Staňa, Martin Štrbák, Andrej Meszároš či Branko Radivojevič.

2021

Nová identita

Po šiestich sezónach v brandži sme sa rozhodli pre zmenu a rok 2021 sme odštartovali predstavením nového loga.

2022

Vlastné štúdio

Dopyt po našich službách stále rastie, a tak bolo na čase nájsť si novú základňu. Jej dôležitou súčasťou je štúdio, ktoré sme vybudovali presne podľa našich požiadaviek. Ponúka profesionálne audio pre podcast, voicover atď., viacero scén na fotenie a predovšetkým nakrúcanie videa od rozhovorov s hosťami až po green screen. A to všetko v domácom prostredí obývačky.