a

O nás

2015

Vznik spoločnosti

Na začiatku sme sa zameriavali predovšetkým na pomoc s video a audio tvorbou pre neziskové organizácie, športové kluby a malé firmy, pre ktoré boli veľké agentúry príliš nákladné. Medzi prvých klientov patril tenisový klub Tove 4 Tennis, Foosballová Únia Slovenska, agentúry Amuzo či Tomorrow Agency a ako jeden z hlavných partnerov, televízia DIGI Sport.

2016

Stolný futbal: minulosť - súčasnosť - budúcnosť

V roku 2016 sme nakrútili prvý dokumentárny film. Rozpráva príbeh stolného futbalu - jednej z najobľúbenejších hier na svete, zato úplne neznámeho športu. Režisér a bývalá svetová 12-ka, Marek Vaňous, spovedá viacerých z najúspešnejších hráčov histórie s cieľom zachytiť pravú podstatu stolného futbalu od jeho počiatkov, cez zlatú éru milión-dolárovej tour až po súčasnú krízu a víziu budúcnosti.

2017

Väčšia mediálna tvorba

Okrem tradičnej videoa audio tvorby sme začali spolupracovať na väčších projektoch a dlhodobejších reláciách. Medzi nimi napríklad seriál Dobro na Očiach pre TV SME.

2018

Štart podcastov

V spolupráci s portálmi Takurčitee.sk a Tenisovýsvet.sk sme začali produkovať pravidelné športové podcasty. Za necelé dva roky ich vzniklo cez 120.

2019

Hokejový sen

Odštartovali sme produkciu prvého celovečerného dokumentárneho filmu. Hlavnou myšlienkou je podpora hokeja v Košicickom kraji a na celom Slovensku. Film sleduje život dvoch hlavných postáv 4 mesiace pred hokejovými Majstrovstvami sveta 2019. Na jednej strane majstra sveta z roku 2002 a najväčšej košickej hviezdy Ladislava Nagya, ktorý si kvôli domácemu šampionátu predĺžil kariéru, aby mal šancu rozlúčiť sa na najvyššom fóre pred vlastnými fanúšikmi. Na druhej strane Jonáša Pahuliho – začínajúceho hokejistu, pre ktorého bol šampionát jedinečnou šancou vidieť na vlastné oči najlepší hokej sveta. Na oficiálnom názve a kino distribúcii sa pracuje. Televíznu premiéru by mal mať na RTVS v apríli 2020.